SPLAT zubní pasty

PŮVOD ZNAČKY

Kořeny značky SPLAT sahají do až do r. 2000. Značku vlastní švýcarská společnost SkyLab AG. SPLAT je mezinárodní značka s pobočkou v lotyšské Rize, odkud produkty přivážíme. Obchodní značka SPLAT (a od ní derivované značky BIOMED a INNOVA) jsou registrovány na společnost IWI AG, Industriestrasse 13-C CH-6304 Zug, Švýcarsko. Jedná se o dceřinou společnost švýcarské matky SkyLab AG, CHE-339.857.266, Nüschelerstrasse 31, 8001 Zürich, Švýcarsko.

SkyLab AG je švýcarská společnost a její přidružené a dceřiné společnosti jsou držiteli práv k ochranným známkám BIOMED, SPLAT, BioMio a INNOVA registrovaným na různých trzích po celém světě.

Společnost byla založená podle švýcarských zákonů pro obchodní aktivity související zejména s vývojem, výrobou a distribucí produktů pro péči o ústní dutinu, domácnost a osobní hygienu. Jejich přidružené a dceřinné společnosti mají rozsáhlou partnerskou a distribuční síť v EU a v dalších zemích světa. Společnosti Organic Pharmaceuticals LLC a SPLAT Global LLC jsou přidružené společnosti SkyLab AG, a jsou oprávněny vyrábět a distribuovat produkty nesoucí ochranné známky vlastněné SkyLab AG.

SkyLab AG vyrábí své produkty v Belgii, Dánsku, Bulharsku, Itálii a Rusku s tím, že se aktuálně významně navyšuje výrobní kapacity v Bulharsku.

VYSOKÁ EFEKTIVITA

Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

SPLAT neustále vyhledává nejnovější a nejefektivnější formy výroby s cílem maximalizovat klinickou účinnost každého výrobku. Vlastní výzkumné centrum SPLAT vyvíjí nové receptury a výrobky, které jsou chráněny mezinárodními patenty. Unikátní inovativní systém bezpečného a účinného bělení Sp.White system®, který je součástí zubních past, zanechává povrch zubů dokonale čistý, hladký a lesklý, nedochází k poškozování zubní skloviny ani dásní. V celém světě byly uznány vynikající výsledky výrobků SPLAT mnohými mezinárodními studiemi a prokázaly 96% inhibiční účinek na tvorbu zubního plaku a zubního kazu. Účinný systém LUCTATOL® – kombinace extraktu z lékořice a mléčných enzymů, obsahují všechny výrobky SPLAT určené dětem. Nová generace bioaktivních zubních past SPLAT výhradně používá speciální aktivní nanohydroxyapatit na obnovení a regeneraci zubní skloviny.

UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY

Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty: 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit – hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny, karbamid-peroxid v mikrogranulích, biokoncentrát z levandule, perlový extrakt, aktivní uhlí z březového dřeva. Vysoká účinnost každé z těchto složek zaručuje maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní. Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí zubních past, ústních vod a ústních pěn SPLAT.

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Všechny zubní pasty, ústní vody a ústní pěny SPLAT jsou bezpečné a vhodné pro každodenní použití. Žádný výrobek SPLAT neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek SPLAT určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharin. Výrobky SPLAT jsou vyrobené z moderních komponentů od předního světového dodavatele v jeho vlastní EKO-továrně v ekologicky čisté oblasti Valdai. Produkce SPLAT je CO2 neutrální a byla certifikována mezinárodními standardy GMP Cosmetics, ISO 9001 a ISO 14001. Zubní pasty SPLAT jsou vyrobeny výhradně z ingrediencí od nejlepších světových výrobců a jsou vyráběny pod přísnou certifikovanou kontrolou kvality.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

SPLAT si váží každého zákazníka a všichni zaměstnanci pracují na výrobcích SPLAT s nadšením a zaručují, že jsou vyrobeny výhradně z ingrediencí od nejlepších světových výrobců.

 

KATALOG KE STAŽENÍ ZDE – SPLAT katalog CZ 2021

 

NAŠI ODBORNÍCI
PORADNA

MDDr. Jana Karbusická

odborný garant přírodních produktů v péči o ústa a zuby značky SPLAT

Absolvovala studium zubního lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, které ukončila roku 2011 Svoje praktické zkušenosti začala po škole rozvíjet v soukromé stomatologické klinice Dently v Bratislavě. Od roku 2019 pracuje v stomatologickém centru Hillaris. Specializuje se především na endodoncii – ošetřování kořenových kanálků a na digitální stomatologii. Jejím věrným pomocníkem jsou mikroskop a intraorální skener. Snaží se do každodenní práce přinášet moderní trendy a technologie a zlepšovat tak kvalitu ošetření.

Ing. Kateřina Králová, Dis.,

odborný garant přírodních produktů v péči o ústa a zuby značky SPLAT

Její cesta k dentální hygieně, která ji vždy fascinovala, vedla přes vystudování oboru chemie a technologie potravin. Během studia se v ní ale zrodila láska k dentální hygieně, kterou absolvovala na Vyšší odborné škole v Brně v roce 2014. Od té doby pracuje také v Brně jako dentální hygienistka. Své zaměstnání považuje za svůj koníček a zároveň za své poslání. Každý uzdravený pacient je pro ni motivací a potvrzením, že její práce dává smysl. Od roku 2021 vede seriál edukativních live webinářů SPLAT z oblasti ústní hygieny, kde díky svému neutuchajícímu optimismu a až nakažlivému smíchu předává dál své bohaté zkušenosti a znalosti široké veřejnosti a pomáhá tak k více zdravým a zářivým úsměvům kolem nás.