NAŠI ODBORNÍCI
PORADNA

MDDr. Jana Karbusická
zubní lékařka

odborný garant přírodních produktů v péči o ústa a zuby značky SPLAT

Absolvovala studium zubního lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, které ukončila roku 2011 Svoje praktické zkušenosti začala po škole rozvíjet v soukromé stomatologické klinice Dently v Bratislavě. Od roku 2019 pracuje v stomatologickém centru Hillaris. Specializuje se především na endodoncii – ošetřování kořenových kanálků a na digitální stomatologii. Jejím věrným pomocníkem jsou mikroskop a intraorální skener. Snaží se do každodenní práce přinášet moderní trendy a technologie a zlepšovat tak kvalitu ošetření.

Svůj DOTAZ zubaři můžete položit zde: info(zavinac)pasta-splat.cz

 

 

Ing. Kateřina Králová, Dis.
dentální hygienistka

odborný garant přírodních produktů v péči o ústa a zuby značky SPLAT

Její cesta k dentální hygieně, která ji vždy fascinovala, vedla přes vystudování oboru chemie a technologie potravin. Během studia se v ní ale zrodila láska k dentální hygieně, kterou absolvovala na Vyšší odborné škole v Brně v roce 2014. Od té doby pracuje také v Brně jako dentální hygienistka. Své zaměstnání považuje za svůj koníček a zároveň za své poslání. Každý uzdravený pacient je pro ni motivací a potvrzením, že její práce dává smysl. Od roku 2021 vede seriál edukativních live webinářů SPLAT z oblasti ústní hygieny, kde díky svému neutuchajícímu optimismu a až nakažlivému smíchu předává dál své bohaté zkušenosti a znalosti široké veřejnosti a pomáhá tak k více zdravým a zářivým úsměvům kolem nás.

Svůj DOTAZ dentální hygienistce můžete položit zde: info(zavinac)pasta-splat.cz

 

WEBINÁŘE

Zde pro Vás záznamy online živých edukativních webinářů z našeho Instragramu s dentální hygienistkou Ing. Kateřinou Královou, Dis.

Poradna webinář SPLAT